Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj!

15.06.2008 - Boxmaker

Angielska firma Autobox specjalizuje się w produkcji maszyn do produkcji opakowań z tektury falistej. Ich zaletą jest łatwość obsługi i bardzo krótki czas ustawiania parametrów produkcyjnych. Wystarczy zaledwie kilkadziesiąt sekund aby maszyna gotowa była do pracy. 

 

W elektronicznej pamięci Boxmakera zaprogramowanych jest kilkanaście wzorów opakowań według katalogu Fefco. Najważniejsze z nich to: 0201, 0201 z dwóch części, 0203, 0203 z dwóch części, 0205, 0300, 0320, 0409 i 0411.

 

Maszyny firmy Autobox świetnie nadają się do produkcji krótkich i średnich serii opakowań z tektury falistej. Dzieki posiadanemu przez nas Boxmakerowi z łatwością możemy realizować pilne zamówienia naszych klientów na różnorodne rodzaje i rozmiary opakowań. Bez względu na ich ilość.

 

Zapraszamy do składania zapytań na ofertę na opakowania indywidualne. Aby to Państwu ułatwić przygotowaliśmy specjalny formularz zapytania ofertowego, który znajduje się  na naszej stronie w zakładce "zamówienia indywidualne". Jego wypełnienie i wysłanie jest bardzo proste i zajmie Państwu zaledwie kilka minut. W odpowiedzi na wysłane zapytanie dostaniecie Państwo ofertę, która - jesteśmy przekonani -  spełni Państwa oczekiwania!